iPhone nummer 1.000.000.000 gaat in 2016 verkocht worden

Geplaatst op 7 June 2016 - 15:04

iPhone nummer 1.000.000.000 gaat in 2016 verkocht worden

Op 29 juni 2007 werd de allereerste iPhone verkocht en in het eerste weekend haalde Apple al een mijlpaal. Toen werden er namelijk direct de eerste miljoen toestellen verkocht. We zijn inmiddels van jaartjes verder, en al veel miljoenen toestellen verder. Analisten hebben een schatting gemaakt van het aantal verkochte iPhones in het eerste kwartaal van 2016. Verwacht wordt dat dit er rond de 50 miljoen zijn geweest. Op basis hiervan kan worden voorspeld dat iPhone nummer 1.000.000.000 (1 miljard) dit jaar verkocht zal worden.

 

946 miljoen iPhones

Als het inderdaad klopt dat er in het eerste kwartaal van dit jaar 50 miljoen iPhones zijn verkocht, dan brengt dit het totaal aantal verkochte iPhones op 946 miljoen exemplaren. De schatting voor het kwartaal waar we nu in leven, het tweede kwartaal van 2016, wordt iets minder positief gezien. Hier ligt de schatting op 44 miljoen exemplaren, waarmee we uitkomen op een verkocht aantal van 990 miljoen iPhones. Dit zou betekenen dat exemplaar nummer 1 miljard in het derde kwartaal verkocht zal worden. Met een beetje geluk wordt het al aan het einde van het tweede kwartaal.

 

2.000.000.000 wordt sneller bereikt

Volgens de berekeningen zal de miljardste iPhone worden verkocht rond 20 juli 2016. Apple heeft er daarmee ruim 9 jaar over gedaan om deze mijlpaal te bereiken. Analisten voorspellen dat het dubbele, 2 miljard verkochte iPhones, al zal worden behaald in het jaar 2020. Dit kan echter alleen worden behaald wanneer Apple het aantal verkopen van iPhones stabiel weet te houden. 

Deel dit product op
Gerelateerde artikelen
De ‘Shot on iPhone’ challenge
De ‘Shot on iPhone’ challenge is in het leven geroepen door Apple. De reden hiervan was dat de camera’s zo goed zijn dat er spectaculaire beelden vastgelegd kunnen worden.
Ontdek de verborgen functie van het iPhone Apple-logo als geheime knop
Apple's iOS software biedt verschillende handige functies, waaronder onze favoriete: Back Tap. Hiermee kan het Apple-logo op de achterkant van je iPhone worden geprogrammeerd als een geheime knop, waardoor je jouw telefoon nog handiger kunt gebruiken.
Hoe kun je bewuster omgaan met de schermtijd van je kinderen?
Het is voor veel ouders een dagelijks terugkerend dilemma: je zoon of dochter brengt het liefst urenlang door op de smartphone, terwijl je als ouder liever zou willen dat je kind eens een interessant boek leest of met andere kinderen buiten speelt.
Top 5 refurbished iPhone