‘In 2017 komt de iPhone 8’

Geplaatst op 28 June 2016 - 11:25
‘In 2017 komt de iPhone 8’
Zoals altijd draait ook nu de geruchtenmachine rond de iPhone op volle toeren. De iPhone 7 moet nog uitkomen, wanneer dit gaat gebeuren is nog steeds niet bekend, maar nu al zijn er speculaties over de iPhone 8. Die moet er volgens sommige bronnen al in 2017 komen. Deze bronnen beweren dat Apple er deze keer niet  voor kiest om na de iPhone 7 een iPhone 7S uit te brengen, zoals dat wel gebeurde na de iPhone 5 en de iPhone 6.

‘De S-versies zijn verleden tijd’
Het blijft speculeren, maar analisten voorspellen dat het tijdperk van de S-versies voorbij is. In het verleden werd in het jaar na de introductie van een nieuw nummer iPhone een S-versie gepresenteerd waarin de techniek van de daaraan voorafgaande nummer 4, 5 en 6 werd verbeterd en verfijnd. Daar lijkt Apple nu van af te willen stappen. Volgens bronnen komt er geen 7S, maar kunnen we al in 2017 de iPhone 8 verwachten.

Rem op teruglopende verkoop
Apple doet er alles aan om de teruglopende verkoopcijfers van de iPhones een halt toe te roepen. Er zijn vergevorderde plannen om de iPhone in de toekomst uit te rusten met een OLED scherm en de home knop te laten vervallen. Omdat Apple deze technologie versneld wil introduceren om zo de concurrentie bij  te kunnen houden, overweegt het concern nu om geen iPhone 7S uit te brengen maar direct de iPhone 8, met de genoemde technologieën als voornaamste troef. Er vanuit gaande dat de iPhone 8 in de VS in de loop van 2017 wordt gepresenteerd zou dat betekenen dat we in Nederland vanaf 2018 de iPhone 8 kunnen gaan uitproberen.
Deel dit product op
Gerelateerde artikelen
De ‘Shot on iPhone’ challenge
De ‘Shot on iPhone’ challenge is in het leven geroepen door Apple. De reden hiervan was dat de camera’s zo goed zijn dat er spectaculaire beelden vastgelegd kunnen worden.
Ontdek de verborgen functie van het iPhone Apple-logo als geheime knop
Apple's iOS software biedt verschillende handige functies, waaronder onze favoriete: Back Tap. Hiermee kan het Apple-logo op de achterkant van je iPhone worden geprogrammeerd als een geheime knop, waardoor je jouw telefoon nog handiger kunt gebruiken.
Hoe kun je bewuster omgaan met de schermtijd van je kinderen?
Het is voor veel ouders een dagelijks terugkerend dilemma: je zoon of dochter brengt het liefst urenlang door op de smartphone, terwijl je als ouder liever zou willen dat je kind eens een interessant boek leest of met andere kinderen buiten speelt.
Top 5 refurbished iPhone